AGROTURYSTYKA KRUSZYNA

Pokój 2 osobowy

Opis: pokój z łazienką oraz TV. Łóżka hotelowe bardzo wygodne, pościel hotelowa  , stolik i dwie pufy, zabudowa szafy w przedpokoju, dwie szafki nocne oraz dwie lampki. Łazienka komfortowa, prysznic z deszczownią, umywalka, wieszaki na ręczniki, półka przy umywalce.W pokoju ręczniki. Lustra w przedpokoju oraz w łazience. Możliwość dostawki. Roleta w oknie.

Pokój 3 osobowy

Opis: pokój z łazienką oraz TV. Łóżka hotelowe, bardzo wygodne, pościel hotelowa , stolik i dwie pufy, zabudowa szafy w przedpokoju, szafki i lampki nocne, szuflady i półki zabudowane na rzeczy osobiste. Komfortowa łazienka, prysznic z hydromasażem i wodospadem, umywalka, półki na kosmetyki, lustra w łazience .Ręczniki w pokoju. Możliwość dostawki. Roleta w oknach. 

To wszystko czeka na Państwa w Gospodarstwie Agroturystycznym Kruszyna w Goliszowcu. Zapraszamy.


Pokój 4 osobowy typu studio 
tj. 2 pokoje 2 osobowe
 z łazienką oraz TV. Łóżka hotelowe bardzo wygodne, pościel hotelowa  , stolik krzesło, zabudowa szafy w przedpokoju, dwie szafki nocne oraz dwie lampki. Łazienka komfortowa, prysznic, umywalka, wieszaki na ręczniki, półka przy umywalce. Lustra w przedpokoju oraz w łazience. Możliwość dostawki. Roleta w oknie.